Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją JESIENNE WIETRZENIE MAGAZYNU w SsangYong.Tylko teraz możesz kupić dynamiczny, miejski SUV- Tivoli z rabatem do 8 000pln czy energiczny i elegancki model Korando z rabatem do 9 200pln.

Zwróć uwagę na wszechstronny i prawdziwie wielofunkcyjny model XLV. To samochód stylowy i praktyczny, służący do zabawy i pracy. Tylko teraz możesz go kupić z rabatem do 8 500pln.

Jeśli potrzebne Ci bezpieczniejsze, silniejsze, bardziej przestronne i bardziej eleganckie niż kiedykolwiek wcześniej auto, sprawdź Rextona. Oferuje on najwyższy komfort i jeszcze więcej miejsca zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Dostępny w wersji 5-cio i 7-dmio miejscowej. Teraz w cenie od 109 900pln.

Szukasz auta stworzonego do ciężkiej pracy? Jeśli tak, to tylko wcielenie pierwotnej i oryginalnej idei pick-up'a, jakim jest Musso. Jest on niezastąpiony nie tylko w codziennej podróży, ale też sprawdzi się w wielu różnych środowiskach: w gospodarstwie, w magazynie czy w polu.

Ponadto jako dodatek przy zakupie samochodów Tivoli, XLV i Korando mają Państwo do wyboru jedną opcję z poniższych:

▪ całe koła lub
▪ opony zimowe lub
▪ rabat kwotowy

Najnowsze rabaty na modele SsangYong:

Tivoli

RABAT
do 8 000 zł*

XLV

RABAT
do 8 500 zł*

Korando

RABAT
do 9 200 zł*

Rodius

RABAT
do 10 000 zł** Rabaty na samochody z Roku Produkcji 2018

Oferta ograniczona czasowo i może ulec zmianie. Szczegóły w Salonie.

Zapraszamy!